Návrh lodí pre dlhé oceánske plavby

Od roku 1974 Garcia Yachts navrhuje a stavia výnimočné lode. Špecializované na dlhé plavby, v ťažkých mrazoch aj horúcich trópoch. Robustné lode, inteligentne navrhnuté, komfortné, perfektne tepelne a akusticky izolované, s výbornými plavebnými vlastnosťami.

Radikálne požiadavky

Príprava na dlhú plavbu, trebárs okolo sveta si vyžaduje veľa dôkladnej a pozornej prípravy. Z tohto dôvodu máme odpovede na celú radu otázok týkajúcich sa špecifikácie plavidla. Vďačíme tomu desaťročiam spolupráce s renomovanými jachtármi a odborníkmi. Našim zámerom je, aby ste sa mohli plaviť v kľude, poskytujúc Vám odolnú a trvácnu loď. Vysokú mieru komfortu za každých okolností. Autonómnosť aj v najodľahlejších kútoch sveta.

Výber lode so sklopným kýlom – centerboardom

Vybrať sa na plavbu na opačnú stranu sveta, križovať moria a oceány je veľká výzva. Zabezpečujúc stabilitu, bezpečnosť a slobodu, sklopný kýl (centerboard) je jasnou voľbou všetkých skúsených jachtárov. Je ideálny pre maximálne možné priblíženie sa k pobrežiu, umožňuje ostať stáť na dne za odlivu. Samozrejmosťou je schopnosť plaviť sa cez zamrznuté vodné plochy. K tomuto účelu je trup pod vodoryskou špeciálne vystužený.

Kľúčové skúsenosti a partneri

Aby sme mohli ponúkať a dodávať najpokročilejšie plavidlá, obkolesili sme sa najlepšími možnými partnermi. Každý z nás je naladený výhradne na neustály pokrok a zlepšovanie – od lodných architektov a konštruktérov až po samotných jachtárov. Presadzujeme filozofiu vzťahov založených na dôvere.

Úspešný návrh ešte pred fázou stavby

Aby sme dodržali záväzky plynúce z našej filozofie – dodávať excelentné lode – máme zabehnuté dôkladné konštruktérske procesy. Tieto nám umožňujú namodelovať loď do posledného, aj toho najmenšieho detailu a odladiť ho ešte pred samotnou stavbou. Takýto prístup je zárukou precíznosti, možnosti a schopnosti analyzovať a venovať sa každému detailu. Len takto vznikne finálny produkt, s ktorým sme spoločne spokojní.

SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.