Filozofia lodeníc Allures a Garcia Yachts

K splneniu sľubu, že sa môžete vydať kamkoľvek, nami postavené lode sú konštruované nekompromisne a špeciálne pre neobmedzenú oceánsku plavbu vo všetkých zemepisných šírkach.

Môžete sa vydať kamkoľvek

Ste skúsený jachtár a chcete sa vydať na dobrodružstvo, kdekoľvek medzi vzdialeným severom a juhom, máte právo žiadať to najlepšie.

Toto je dôvod, prečo sa v Allures nikdy nerobia kompromisy, takže vždy ponúkame to najlepšie. Spoľahlivá bezpečnosť a neprekonateľný komfort sú vodítkami našej každodennej práce. Ideme až do posledného detailu, s cieľom poskytnúť Vám skutočne výnimočný zážitok. Poháňaní svojou vášňou, muži a ženy z Alluresvždy vedeli ako stavať lode pre dobrodružstvo a expedície – lode s charakterom, bezpečné, spoľahlivé a výkonné.

Sú určené do špecifických podmienok, povedzme extrémnych – od polárnych vôd po trópy. Robustne, rozumne navrhnuté, pohodlné a perfektne izolované. Tieto lode sa adaptujú na všetky podmienky. A prečo tomu tak je? Pretože pohľady a skúsenosti skiperov sú premietnuté v každej oblasti ich návrhu.

Za loďami samotnými je smelosť, úprimnosť, rešpekt, schopnosť načúvať, zmysel pre brilantnosť v oblasti služieb – hodnoty, ktoré nás sprevádzajú každý deň.
filozofia-01

Odvaha

Zdieľame smelosť premietnutú v našich projektoch a zmysel pre dobrodružstvo, ktoré ich poháňa. Sme predurčení poskytnúť Vám riešenia ktoré sú rovnako praktické ako efektívne, spĺňajúce vysoké štandardy na kvalitu a ergonómiu.

Úprimnosť

Ste skúsený jachtár a zaslúžite si priame a úprimné odpovede. Robíme priamočiare a nekompromisné rozhodnutia, pri ktorých vždy prevláda funkčnosť. Pretože ak Vám sľúbime robustnú, výkonnú a bezpečnú loď, toto dodržíme a dodáme Vám ju za každých okolností.

Rešpekt

Rešpekt k zákazníkom je stredobodom nášho záujmu. Vy sa nám zdôverujete so svojimi snami a my Vás v žiadnom prípade nesmieme sklamať. Rovnako máme obrovskú úctu k partnerom, s ktorými spolupracujeme. Naše vzťahy sú založené na dôvere a každý svojou troškou prispieva k finálnej kvalite našich lodí. Rešpekt je takisto jadrom vzťahov medzi zamestnancami Allures a garcia Yachts. Ceľkový pohľad na životné prostredie a jeho ochranu je u nás reflektovaný do starostlivého výberu materiálov, vybavenia a recyklácie.

Schopnosť počúvať

Rovnako ako rešpekt, schopnosť počúvať je pre nás prioritou. Schopnosť počúvať Vás, zákazníkov: vymieňať si nápady s cieľom uistiť sa, že správne chápeme Vaše požiadavky a predstavy. Množstvo výborných nápadov vzniká práve pri rozhovoroch s Vami. Budujeme vzťah založený na dôvere.

Výnimočnosť

Chcieť sa priblížiť k excelentnosti vyžaduje prinášať stále vyššiu kvalitu. Navrhujeme a staviame naše lode najlepšie ako je to možné, s najlepšími materiálmi, partnermi, dodávateľmi, využívame najlepšie procesy a to všetko s jedným cieľom – garantovať Vám spoľahlivosť a dlhú životnosť Vašej lode.

Zmysel pre služby

Naším zámerom je poskytovať Vám podporu počas celého projektu Vašej lode. Preto sme vyvinuli kompletnú radu služieb (tréning, údržba, refit lodí, predaj lodí atď.)

Allures a Garcia Yachts chce vždy byť riešením a nie zdrojom problémov alebo sklamaní. Môžete sa na nás spoľahnúť, staviame na dlhodobom a spoľahlivom partnerstve s každým zákazníkom.

SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.