Príbeh nadšencov

Garcia Yachts navrhuje a stavia svetoznáme lode určené pre oceánsku plavbu od roku 1974. Aj dnes stále diktujeme globálne trendy v stavbe hliníkových plavidiel. Vďačíme tomu za výborné materiálne zázemie, ktorým disponujeme, avšak naša skutočná sila a pridaná hodnota pramení z niečoho iného. Ide najmä o skúsenosti a zručnosti ľudí, ktoré sa v Normandii dedia už dlhé generácie. Ďalej je to kvalitné zákaznícke zázemie, od ktorého vždy radi a vášnivo prijímame pripomienky a nápady. Len spojením všetkého vyššie uvedeného sme schopní ponúkať najvyšší štandard, komfort, bezpečie a kvalitu spracovania našich lodí.

História

Aj keď firma Allures Yachting vznikla začiatkom tohto tisícročia, lode, ktoré opúšťajú naše dielne v Normandii, sú overenou voľbou pre tých, ktorí sa plánujú plaviť ďaleko, na dlhé mesiace a v úplne autonómnosti. Stéphan Constance a Xavier Desmarest, tvorcovia značky, sa vracajú späť k vzniku a vývoji tejto mladej spoločnosti, ktorá sa rýchlo stala lídrom.

Filozofia

K splneniu sľubu, že sa môžete vydať kamkoľvek, nami postavené lode sú konštruované nekompromisne a špeciálne pre neobmedzenú oceánsku plavbu vo všetkých zemepisných šírkach. Môžete sa vydať kamkoľvek. Ste skúsený jachtár a chcete sa vydať na dobrodružstvo, kdekoľvek medzi vzdialeným severom a juhom, máte právo žiadať to najlepšie.

Odbornosť

Vydať sa na dlhú oceánsku plavbu, ďaleko od rušných lodných ciest, vyžaduje precíznu prípravu, správnu loď. Garcia Yachts vám poskytne všetko potrebné, aby projekt Vašej lode na takúto plavbu bol úspešný. Od zadania Vašich konkrétnych požiadaviek plynúcich z predstáv a očakávaní, cez spoluprácu s našimi expertmi až do finálneho odovzdania lode.

Kvalita

Výber materiálov, komponentov, partnerov: vždy len to najlepšie. Kombinácia nášho know-how, talentu našich pracovníkov – toto je náš recept na stavbu lodí pre oceánsku plavbu do extrémnych podmienok, kde sú dodržané najprísnejšie postupy v celom procese výroby.

Príďte nás navštíviť

Naša lodenica je otvorená pre každého. Zastavte sa u nás. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa projektu Vašej lode, veľmi radi Vám pomôžeme.

SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.