Špičkový, hliníkový, expedičný katamarán od Garcia Yachts - POSÚVA HRANICE

Kombinácia kvalít katamaránu, hliníka a know-how Garcie otvára úplne novú perspektívu pre pravé objavovanie, náročné expedičné plavby. Priestor, komfort a výkon sú teraz štandardom vo všetkých zemepisných šírkach.

Všetky vlastnosti a konštrukčné prvky, ktoré spravili za 40 rokov lode od Garcia Yachts tak slávnymi, sa teraz aplikovali na dvojtrupej lodi. Teraz máte dostupné najopustenejšie destinácie na planéte, na lodi s plným komfortom, množstvom priestoru a so suverenitou aká tu ešte nebola. Vlastnosti dobre postaveného katamaránu netreba predstavovať: životný priestor na lodi – ako na palube tak aj v podpalubí, nadpriemerný výkon pod plachtami, jednoduchosť ovládania a najmä stabilita.

Garcia Yachts adaptuje toto všetko, vrátane svojich skúseností, na stavbu moderného expedičného plavidla: nenapodobiteľná sila lodných trupov (plavákov) a nadstavby, palúb, výborné plavebné vlastnosti, bezpečnosť posádky, top ovládateľnosť, kvalita tepelnej izolácie, najvyšší štandard príslušenstva.

Nominovaný na EURÓPSKU LOĎ ROKA 2021 a KATAMARÁN ROKA 2021!

EYOTY – Európska loď roka 2021 – najrešpektovanejšie ocenenie, aké môže loď európskeho výrobcu získať. Garcia Explocat 52 je nominovaný v kategórii Plnomorská loď. Víťaz bude zverejnený na výstave Boot Dussledorf, v apríli tohto roka.

MOTY 2021 (Multihull of the Year) – Katamarán roka 2021 – vo veľkej medzinárodnej konkurencii bol spomedzi všetkých viactrupých plavidiel v kategórií 45′ až 55′ vybraný medzi top 4 práve Explocat 52. Aj svojim hlasom môžete pomôcť k absolútnemu víťazstvu v tejto ktegórií – priamo na tomto linku: https://www.multihulls-world.com/94/the-multihulls/votes/votes (je potrebné vybrať jedno plavidlo v každej kategórii). Za Váš hlas za Explocat vopred ďakujeme.

Technické údaje
Katalógové riešenia interiéru
SeaExplorer.sk  © 2019 – 2021. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.