Rada lodí Garcia Yachts Exploration. Výnimočná. Bodka.

Garcia

Exploration 45

Prvá vyrobená loď z rady Exploration bola práve „štyridsať päťka“. Loď v kompaktnej veľkosti, ktorá spĺňa predstavy skutočného jachtára pre neobmedzenú oceánsku plavbu. Výnimočné plavebné vlastnosti a dizajn prevzatý z lodí IMOCA 60 – pevný sprayhood, kryt kokpitu, panoramatický výhľad z interiéru, vnútorná kormidelňa.

Garcia

Exploration 52

52 stopová loď je po veľkom úspechu menšej sestry logickým krokom. Zdieľajte najkrajšie destinácie sveta s rodinou a priateľmi. Exploration 52 Vám poskytne dostatok komfortu a miesta pre všetkých a všetko Vaše vybavenie. Loď ocenená titulom najlepší luxusný cruiser na svete.

Garcia

Exploration 60

Ak je definíciou luxusu priestor, potom vlajková loď rady Exploration je exemplárnym príkladom. Jej 19 metrov dlhý trup jej umožňuje dosiahnuť tie najlepšie parametre pre dlhé preplavby: bezpečnosť, komfort, životný priestor na palube aj v podpalubí. Žiadna destinácia nie je nedosiahnuteľná.

Garcia

Explocat 52

Kombinácia kvalít katamaránu, hliníka a know-how Garcie otvára úplne novú perspektívu pre pravé objavovanie, náročné expedičné plavby. Priestor, komfort a výkon sú teraz štandardom vo všetkých zemepisných šírkach.

SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.