Allures 51.9

OBJAVTE ROZĽAHLOSŤ SVETA
Allures 51.9, nová vlajková loď, inovatívny tvar trupu so zadnou majiteľskou kajutou v celej šírke, aby poskytovala jedinečný komfort. Tento nový model sa vymyká zabehnutým konvenciám našej lodenice v interiéri aj exteriéri s veľkým, 6 metrov dlhým kokpitom s kúpacou plošinou pre exkluzívne pohodlie a kormidelným priestorom, ktorý je možné celý prekryť.

Táto plachetnica je vývojovo už treťou generáciou po svojich veľkých bratoch Allures 51 a Allures 52. Kombinuje 15 rokov skúseností a spätnú väzbu od majiteľov lodí. Kombinuje pohodlie, výkon, bezpečnosť a ovládateľnosť aj pri málopočetnej posádke.

Čo by mohlo byť lepšie ako nádherná loď, tak funkčná, ako je pohodlná, s ktorou sa môžete slobodne vydať na dlhú plavbu, objavovať svet. Allures 51.9 patrí do úzkoprofilovej kategórie prestížnych plachetníc. Snívali ste o plachetnici s eleganciou a jedinečným výkonom, o plachetnici, ktorej ostrý dizajn by ustupoval jednoduchosti jej použitia, plachetnici, na ktorej by ste mohli žiť úplne slobodne?
Dizajn exteriéru
S Allures 51.9 dostali dizajnéri za úlohu priviesť Allures Yachting do prestížneho sveta námorných jácht určených pre neobmedzenú plavbu. Väčšia dĺžka plavidla oproti našim menším modelom jej pridáva na stabilite na rozbúrenom mori a samozrejmosťou je väčší vnútorný priestor. Dostávate viac výkonu pod plachtami a pohodlia na mori vďaka dlhšej vodoryske. Viac komfortu poskytuje veľký kokpit s ľahkým prístupom na bočné paluby, veľké badeplato a možnosť niesť zavesený solídny nafukovací čln. Viac ergonómie vďaka dvom kormidelným miestam, z ktorých každé poskytuje všetky potrebné informácie pre vedenie lode. Či už na motor alebo pod plachtami. Logické rozmiestnenie kovaní a umiestnenie vinšní je samozrejmosťou.
Interiérová architektúra

Na palube Allures 51.9 sa plnomorský charakter a praktickosť snúbi s čistotou línií a eleganciou nábytku v súčasnom dizajne, ktorý navrhovala Isabelle Racoupeau. Ergonómia čoho sa dotknete, príjemné materiály, viac priestoru ponúka miesto pre každého a pre každú chvíľu:

– Veľká zadná majiteľská kajuta
– Priestranný, pohodlný a príjemný salón komunikujúci priamo s navigačným stolom a kuchyňou
– Príjemná kuchyňa v tvare U otvorená smerom do salónu, stvorená pre bezpečné varenie aj počas plavby
– Dostatok úložných a skladovacích priestorov
– Strojovňa s jednoduchým prístupom k motoru

Veľmi vysoká kvalita výroby je zvýraznená počas dňa mimoriadne veľkorysým vstupom vonkajšieho svetla do interiéru. V noci je svetlo tlmené a farebne teplé, aby nepôsobilo rušivo. Každý deň na palube Allures 51.9 je novým potešením, túžbou pokračovať v plavbe.

Technické údaje
2 katalógové riešenia interiéru
Verzia 3 kajuty, 2x WC
Verzie 3 kajuty, 3x WC
SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.