Allures 45.9

SLOBODA - BEZPEČNOSŤ - VÝKON

Allures 45.9 v sebe spája pre našu lodenicu tradičné hodnoty – slobodu, bezpečnosť a výkon, pričom ide o veľmi elegantnú loď. 

Allures 45.9 poskytuje pohodlie, výkon a ovládateľnosť aj pri málopočetnej posádke, samozrejme pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti. Rovnako ako všetky plachetnice Allures jej koncepcia vychádza z hliníkového trupu s palubou vyrobenou z kompozitných materiálov. Táto inovatívna kombinácia kombinuje ergonómiu, tuhosť a tvarovú stabilitu, pričom umožňuje vytvoriť vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Kompozitná nadstavba modelu Allures 45.9 priniesla úsporu hmotnosti, zníženie ťažiska a teda optimálne správanie na mori.

Allures Yachting vždy vynikal využitím hliníka v kombinácií s kompozitmi. Firma Berret-Racoupeau preniesla do Allures 45.9 koncepciu plnomorskej plachetnice, ktorej čisté línie kombinujú eleganciu a výkon. Avšak pohľad na surový hliník v človeku evokuje drsnú, odolnú loď pripravenú na náročné podmienky.

Pri komforte tejto lode sme išli do všetkých, aj tých najmenších detailov, aby bol Váš zážitok z plavby na mori jedinečný. Akonáhle vstúpite na palubu, budete si istí, že máte priestor na všetko. Vybavenie a príslušenstvo boli navrhnuté tak, aby vám uľahčili život na palube.

Základné charakteristiky
Dizajn exteriéru

Elegancia a kvalita Allures 45.9 sú prvými dojmami, keď zbadáte túto loď naživo. Zloženie nádstavby paluby – kompozit+pena používaná v automobilovom priemysle spolu so starostlivou izoláciou hliníkového trupu vás ochránia pred extrémnymi teplotami – či už vysokými alebo nízkymi. V kombinácii so systémom cirkulácie vzduchu v celom podpalubí máte záruku, že bude v lodi sucho, žiadna kondenzácia. 

Interiérová architektúra

Dizajn modelu Allures 45.9 sa zameriava na prílev prirodzeného svetla do vnútorných priestorov. Okien tu nájdete dostatok – na nadstavbe aj po jej stranách. Navigačný stôl má ideálne rozloženie pre plánovanie trasy plavby vo dvojici. Obrovský salón sa dá premeniť na kráľovskú manželskú posteľ, kuchyňa s pracovnou doskou s povrchom z  Corianu, množstvo úložných priestorov, všetko má svoje miesto aj pri dlhej plavbe. Rozloženie interiéru je v troch verziach: Rodinná verzia Family, verzia Family plus s pohodlnejším spaním v zadnej ľavobočnej kajute a nakoniec majiteľská verzia ponúkajúca viac úložného priestoru v prednej kajute. V tejto verzii je na lodi jedna veľká kúpeľňa s WC.

Motorový priestor je ľahko prístupný, vynikajúco izolovaný. Tu je vyhradený dostatok miesta aj na prípadný generátor alebo práčku.

Madlá a úchyty na Allures 45.9 sú všadeprítomné, funkčné a elegantné – obzvlášť vhodné pre život na mori. K dispozícii je svetlá výška naprieč celou loďou. Pozoruhodná kvalita a samotný výber materiálov, dostatok prírodného alebo umelého svetla. 

Technické údaje
3 katalógové riešenia interiéru
Verzia Family
Verzia Family Plus
Majiteľská verzia
SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.