Objavte našu radu lodí Allures

Ponúkame vám lode stvorené pre dlhé plavby, šité na mieru presne podľa vašich predstáv. Sú výkonné, pohodlné, ľahko ovládateľné a majú čisté línie ako vody, na ktorých sa s nimi chcete plaviť. Odvážte sa byť slobodní, keď výkon ide ruka v ruke s eleganciou.

Plachetnice Allures sú hliníkové plachetnice s centerboardmi a kompozitnými nadstavbami. Lode stavané pre plavby na veľké vzdialenosti, kombinujúce všetky vlastnosti plachtenia na otvorenom mori: bezpečné, spoľahlivé, veľmi dobre vybavené, praktické, ľahko ovládateľné a pohodlné. Sú to však tiež krásne a elegantné lode so štýlom, ktorý je rozpoznateľný a vyniká medzi ostatnými. Allures Yachting je už 15 rokov lodenicou stavajúcou plachetnice pre plavbu na veľké vzdialenosti a mobilizuje to najlepšie z francúzskeho know-how. Excelentnosť spoločnosti Allures Yachting je však tiež výsledkom úzkych a trvalých vzťahov s jej majiteľmi lodí, námorníkmi, ktorí zdieľajú svoje príbehy a podnecujú našu fantáziu, aby vám ponúkali stále inovatívnejšie riešenia pre absolútne pohodlie – počas plavby aj na kotve. Pretože viac ako lodenica, sme váš partner na mori. Sprevádzame vás počas dobrodružstva a implementujeme riešenia na mieru, aby sme vytvorili loď, ktorá vám vyhovuje.

Plachetnica

Allures 40.9

Úplne nová Allures 40.9 spája všetky vlastnosti, vďaka ktorým je naša lodenica tak úspešná: dokonalá kombinácia hliníka a kompozitov vytvára elegantnú a výkonnú plachetnicu, ktorý sa ľahko ovláda, je bezpečná a pohodlná. Pre intenzívny zážitok na mori vo všetkých podmienkach.

Plachetnica

Allures 45.9

Allures 45.9: výraz jednoduchosti plavby „à la française“. Myšlienka, ktorá bola pri tvorbe tejto plachetnice: zvládajúca ťažké podmienky na mori, bezpečná, pohodlná vo všetkých aspektoch pobytu na nej, ľahko ovládateľná pri plavbe s málopočetnou posádkou, poskytujúca potešenie zo slobody. A pretože na jej palube budete tráviť veľa času, chceli sme tiež vytvoriť elegantnú loď, na ktorú budete hrdí.

Plachetnica

Allures 51.9

Allures 51.9 je výnimočná plachetnica, ponúkajúca čistý zážitok na mori za každých okolností. Bezpečná, robustná a pohodlná loď stvorená pre plavbu na dlhé vzdialenosti. Rýchla vďaka svojej konštrukcí. Objavte tento model bližšie.

SeaExplorer.sk  © 2019 – 2023. Všetky práva vyhradené. Hliníkové lode do najťažších podmienok.